poniedziałek, 18 listopada 2013

Ważne!

Witam Was kochani moi, z tej strony Psychotropic.

         Chciałabym zwrócić się do Was wszystkich, do czytelniczek jak i oficjalnie do Agaty.
         Jak już zauważyliście, nie ma mnie tu od baaardzo długiego czasu, wzięłam sobie do pomocy Agatę, która nadrobiła za mnie całe to opowiadanie. Pokochaliście ją i bardzo mi się to podoba. Dziewczyna sobie radzi, dodaje rozdziały bardzo często a i komentarzy jest sporo.
         Seven-scary-secrets ma wiele fanek, może nawet fanów i mam nadzieję, że będzie ich tylko więcej i więcej. Życzę weny autorce a i Wam wszystkim chęci do odwiedzania tego bloga, do komentowania go.

         Zapewne domyślacie się, że jestem tu prawdopodobnie ostatni raz, by się z Wami pożegnać. Niestety nie jest to już moje opowiadanie. Pomysł jak i początek owszem, nadałam życie SSS, ale to Agata podtrzymuje je i prowadzi. Zmieniła dosłownie wszystko tak, jak chciała i jak wy chcieliście. Żałuję, że nie podzieliłam się z Wami moim pomysłem na to opowiadanie, zostanie ono tylko i wyłącznie we mnie niestety :)

         Kontynuacja Agaty jest całkowicie odmienna od tego, co  miałam zamiar tu zawrzeć, ale wiedziałam, że tak będzie, gdy oddam je w czyjeś ręce. Może i jest odrobinę banalne, zagmatwane coraz bardziej, ale jest to dzieło naprawdę zdolnej dziewczyny i powinniśmy jej podziękować za ten twór.

         Dziękuję Wam za mile spędzony czas, za te kilka pierwszych chwil, w których mogłam być z Wami. Oddaję opowiadanie pod całkowite władanie Agaty, która na pewno dobrze się nim zaopiekuje. Oczywiście zawsze może zwrócić się do mnie o pomoc a ja jej pomogę, nie ma sprawy.Znaleźć mnie możecie jeszcze na moim drugim blogu
Byłabym szczęśliwa, gdybyście i do mnie zaglądały choć raz na jakiś czas. Może mój nowy pomysł również się Wam spodoba i wyrazicie swoją opinię na jego temat.

W opowiadaniu tym głównymi bohaterami są Justin Moon (Justin Bieber) oraz Rosalie Sykes (Barbara Palvin). Chłopak od dłuższego czasu zamieszkuje w ośrodku psychiatrycznym a jego rodzina oraz znajomi już dawno o nim zapomnieli. Dziewczyna, z którą był przed znalezieniem się tam postanowiła zacząć nowe życie bez niego przez co został bez nikogo bliskiego. Jedynie Emily, koleżanka od kłopotów w ośrodku jest jego bliską koleżanką, może i przyjaciółką. Głosy w jego głowie oraz przeróżne fobie utrudniają mu normalne funkcjonowanie. Rose za to jest sierotą, która mieszka w rodzinie zastępczej. Jej rodzice zastępczy są bogaci i mają syna, Jasona, z którym ma naprawdę bliskie kontakty. Dziewczyna jest postrachem okolicy, posiada kilka uzależnień i bardzo interesuje się dość tajemniczym, przerażającym miejscem. Mianowicie chodzi tu o "rampę przy torze trzecim na peronie trzynastym stacji kolejowej Brantford Ontario gdzie pod pociąg skacze najwięcej samobójców".
Jak skończy się ich historia? Co może stać się po zderzeniu tych dwóch różnych światów? 


Jeszcze raz dziękuję Wam naprawdę za wszystko, że mogłam rozpocząć taką historię :) Życzę powodzenia Agacie i Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, miłego czytania.

Zapraszam również na niedawno dodany  XXII rozdział!

Pozdrawiam,
Psychotropic 
xoxo 

2 komentarze:

  1. Jejku, szkoda że odchodzisz .;c
    Ale na pewno będę zaglądać do tw nowego opowiadania ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi przykro że już cię tu nie będzie ale na pewno będę czytała twoje nowe opowiadanie.. A teraz mam pytanie do tej którą teraz będzie pisała te opowiadanie czyli do Agaty tak? xd więc chciałam si ec zapytac kiedy nowy rozdział? Bo ja już nie mogę si ec doczekać xd kocham was obie pozdrawiam <3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy