Heroes
MICHELLE HARRIS

Urodziła się 4.08.1996 r. w Los Angeles. Prowadziła spokojne życie wraz z rodzicami oraz starszym bratem - Matthewem - zamieszkując jedną z dzielnic pięknego Los Angeles. Starała się zawsze dobrze uczyć, chociaż nie brakowało jej czasu na wypady z przyjaciółmi - Jacobem i Catariną. Chłopaka znała tak dobrze, że uważała go za brata. W szkole była popularna, należała do drużyny cheerleaderek za względu na jej sprawność fizyczną oraz zgrabną figurę. Starała się dobrze uczyć, ponieważ jej rodzice marzyli o córce prawniczce lub lekarce i zięciu z bogatego domu.  Nie jeden "kapitan drużyny" już do niej zarywał, lecz ona mijała takich szerokim łukiem. Jej ideałem na chłopaka był czuły, nie koniecznie działający w szkole jako sportowiec, szczęściarz, który skradnie jej szczęście, a nie arogancki gnojek, który uważa się za pana świata. Wszystko traci jednego dnia przez jedną z najbliższych i najbardziej zaufanych dla niej osób.

"Je­dyne cze­go żałuję w życiu, to te­go, że nie jes­tem kimś innym."

JUSTIN BIEBER

Urodził się 25.04.1995 r. w Kanadzie. Żył w "normalnej" rodzinie - on, mama, tata i jego straszy brat pochodzący ze zdrady ojca niedawno po ślubie z jego mamą. Z powodu pracy taty przeprowadzili się do słonecznego Los Angeles, gdzie Justin z pomocą Kate odnalazł nową drogę życia. Przyjaciele - Justin i Kate - ufający sobie bezgranicznie z powodu przyjaźni ich mam, zaczęli się gubić w nowym, niebezpiecznym świecie, ale zarazem ze swoją pomocą nawzajem się odnajdywali nowe wartości. Z czasem chłopaka świat narkotyków, aut sportowy, szybkich pieniędzy i przede wszystkim wyścigów zaczął przerastać, ale niestety nie zdawał sobie z tego sprawy. Natomiast Kate patrzyła jak tracił bliskie mu osoby i zarazem samego siebie, ale za każdy razem próbowała odbudować go od nowa. Chłopak stracił ojca, co bardzo przeżył. Chociaż jego życie coraz bardziej zaczęło być owiane tajemnicą, brnął w to dalej i to wszystko zaprowadziło go do poprawka. Miejsca, gdzie opiekunowi boją się podopiecznych, a nie na odwrót. Jeśli kiedykolwiek miałeś z nim do czynienia i Ci odpuścił, wiedz, że o Tobie nie zapomniał, on tylko czeka na odpowiedni moment. 

"Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­kim, ja­ki jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę."


KATE JASS

Urodziła się 18.07.1995 r. w Kanadzie. Żyła w szczęśliwej rodzinie, podobnie jak Justin, lecz innej. Mieszkała ze starszym bratem, ojcem i matką. Wszystko układało się dobrze. Dziewczyna nie miała zaległości w nauce, udzielała się społecznie. Zawsze brano ją za tą "niewinną" do pewnego czasu. Przeprowadzka jej rodziny wraz z rodziną Justina do Los Angeles, zmieniła wszystko. Dziewczyna była uradowana nowym miastem, jak i zarazem zmartwiona brakiem starych przyjaciół. Jednak szybko zadomowiła się z pomocą blondyna. Podczas jednej z imprez wraz z Justinem, poznała inny świat - świat gangów. Nie zauważyła nawet, kiedy dokładnie się w to wkręcili. Pewnego dnia dowiedziała się strasznej prawdy - jej ojciec był gangsterem. Niby to nic, ale kiedy Twój własny ojciec, chce Cię zabić za nieposłuszeństwo oraz fakt, iż należysz do przeciwnego gangu, nie jest dobry. Postanowiła, więc wraz z bratem uciec ze słonecznego Los Angeles, żeby uchronić nie tylko siebie, ale i bliskich. 

"Często się zastanawiam, co myślą inni ludzie? Dlaczego postępują tak, a nie inaczej? Zbyt często próbuje ich rozgryźć , żeby nazwać to normalną rzeczą. Ludzka psychika i postępowanie to moje hobby"
 MAXIMILIAN SHARPE

Urodził się 13.02.1992 r w Kanadzie. Był starszym, przyrodnim bratem Justina ze związku na boku. Nigdy nie poznał swojej matki, chociaż nadała mu własne nazwisko. Był wychowany przez mamę Justina i jej rodziców, zawsze traktowali go jak członka rodzinny. Niby wszystko brzmi wspaniale, ale on odczuwał brak jego prawdziwej matki przez to między innymi wpakował się w największe bagno w mieście.

"Nie jes­tem sza­lony, in­te­resu­je mnie wolność. "JACOB MACADAMS

Urodził się 20.12.1991 r. na przedmieściach Los Angeles. Gdyby nie on, nie było by o czym opowiadać. Z powodu nie małej ilości pieniędzy na koncie jego rodziców, chłopakowi odwaliła szajba. Ciągle chciał więcej, aż zaprowadziło go do ojca Kate, z którym zaczął robić interesy. Szukając rozwiązania w pokonaniu wrogów zaczął się gubić, aż doprowadziło go to do wrobienia najlepszej przyjaciółki z osiedla. 

"Alkohol - mój ratunek. Nie, nie jestem alkoholikiem, ale uwierz mi to leczy rany, które już tyle osób mi zadało."


12 komentarzy:

 1. Świetne przedstawienie bohaterów, ale niestety opowiadanie z Justinem nie jest dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kim w rzeczywistości jest Alice?
  Świetni bohaterowie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to modelka Barbara Palvin, obecnie pracuje dla Victoria's Secret :)

   Usuń
  2. dziękuje za odpowiedź ;)

   Usuń
  3. Barabra Palvin to Michelle. Alison to aktorka Ashley Benson. Grała ostatnio w Spring Breakers, ale najbardziej jest znana z roli Hanny w Pretty little Liars
   <##3

   Usuń
  4. Ashley Benson

   Usuń
 3. Kim jest w rzeczywistości Isabella ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to Taylor Momsen :)Jest aktorką, piosenkarką i modelką. Gra w serialu Gossip Girl i założyla zespół The Pretty Reckless. Głównie z tego jest znana :)

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Kate to Lucy Hale znana z: pll,

   Usuń
 6. Kate gra Lucy Hale gra Arie w PLL:)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy